Dlaczego?

Piszemy, żeby Cię zainspirować i pomóc w odkrywaniu drogi do spełnionego życia. Chcemy dzielić się poszukiwaniami, które sprawią, że za kilka czy kilkadziesiąt lat nie będziemy mieli poczucia straty i żalu z powodu tego, czego nie udało się nam dokonać.

Bo raz się żyje.

Dlatego to dobre miejsce dla Ciebie, jeśli:

  • Doświadczasz rozdarcia między życiem osobistym i pracą, które powoduje napięcie i wymaga od Ciebie wiele energii;
  • Masz poczucie wymieszania spraw domowych i tych związanych z pracą;
  • Masz kłopot ze znalezieniem czasu na odpoczynek albo nie wiesz, jak odpoczywać;
  • Prowadzisz działalność gospodarczą i masz wrażenie, że ciągle wymaga od Ciebie ona pełnego zaangażowania;
  • A może jesteś mamą, która prowadzi dom i w zasadzie nigdy nie wychodzi ze swojej pracy jako home maker;
  • Może przeciwnie, łatwiej Ci jest być w pracy niż w domu, ponieważ tam oczekiwania są jasne i łatwiej odnieść „sukces”.

O tym piszemy. Tworząc naszą książkę – „Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance”, nie mówiliśmy, że work-life balance nie istnieje, choć to ostatnio bardzo modne. Zgadzamy się z poglądem, że człowiek jest jeden i cały, lecz zdecydowanie jego życie składa się z wielu sfer, z których każda wymaga pielęgnowania. I wierzymy, że to właśnie połączenie „sukcesu”, odniesionego w relacjach osobistych i domowych, ze spełnieniem zawodowym, daje poczucie szczęścia.

  • To miejsce jest dla Ciebie także, jeśli pracujesz w zespole albo jesteś liderem, menadżerem, szefem czy szefową i szukasz treści związanych z optymalnym funkcjonowaniem Twojego środowiska pracy.

Rozmawiamy na tej stronie o tym, jak spełnić swój ludzki potencjał w życiu i pracy. Bo obie dziedziny są ważne, w obu mamy moc zdziałać coś ważnego.