Autorzy

Małgorzata_RybakMałgorzata Rybak (ur. 1975), od 2002 żona, a następnie mama trójki dzieci. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. Wieloletni nauczyciel i tłumacz, od 2011 roku związana z Fundacją Pomoc Rodzinie, w której jako pracownik-wolonatriusz przez wiele lat wspierała szkolenia par trenerskich, prowadziła spotkania warsztatowe dla par, opiekowała się blogiem jako jego redaktor naczelna, tworzyła materiały formacyjne i publikacje oraz tłumaczyła je dla potrzeb zagranicy.

Autorka wpisów na stronie malgorzata-rybak.pl i dla portalu Aleteia.pl. Prowadzi autorski program warsztatowy dla żon i mam pt. „Złap życie”.

 

 

Ks. Jarosław Szymon Szymczak (ur. 1962), od 30 lat kapłan Instytutu Świętej Rodziny
w Łomiankach koło Warszawy, doktor teologii małżeństwa i rodziny. Przez wiele lat wykładowca na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW. Doradca małżeński i rodzinny, zwany „Ratownikiem małżeństw”. Współzałożyciel Fundacji Pomoc Rodzinie i wraz z Agnieszką Rogalską autor prowadzonych przez Fundację Programów na Miłość i Życie – warsztatowej formy rozwijania relacji małżeńskiej, obecnej już w kilku krajach świata. Spowiednik i serdeczny przyjaciel wielu rodzin.

Reklamy