Podziękowania

Autorzy dziękują serdecznie wydawnictwu Rosikon Press za pomoc w narodzinach książki dla rynku księgarskiego – i to w przepięknej, luksusowej szacie. Zobaczenie naszego pisania w formie stron i okładek było dla nas momentem ogromnie wzruszającym. Dziękujemy za oddanie do naszej dyspozycji ogromnego doświadczenia redaktorów, korektorów, grafików i całego know-how, jakim owocuje już przeszło 25 lat pracy wydawniczej.

Dziękujemy także pierwszym recenzentom książki – Pani Zofii Dzik z Fundacji Humanites, zasiadającej w radach nadzorczych kilku firm, która wnosi do biznesu i sfery społecznej wartości jak najbardziej ludzkie i rodzinne, oraz Pani Idalii Kostrzewskiej, dyrektor ds. obsługi gości w warszawskim hotelu Marriott, która nie szczędziła nam słów zachęty.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszej serdecznej koleżanki i współpracownika, Agnieszki Rogalskiej, „cichej współautorki” książki. Program 3: NASZA RODZINA + SPOŁECZEŃSTWO, który współtworzyła, stanowił punkt wyjścia i odniesienia dla przemyśleń w niniejszej pracy.

Autorzy dziękują wszystkim, którzy ich wspierali. Małgorzata Rybak dziękuje Mężowi Andrzejowi za to, że wierzył, iż jej ślęczenie przy komputerze do czegoś prowadzi. Najmłodszego synka, który towarzyszył jej w pisaniu pod sercem, przeprasza za wszystkie spacery, na które się nie wybrała mimo pięknej pogody, bo praca była pilniejsza. Na pociechę – po napisaniu książki uczymy się być wiernymi praktykami zawartych w niej myśli.

Autorzy dziękują sobie nawzajem za to, że podołali wszystkim wyzwaniom tej współpracy bez uszczerbku na zdrowiu i życiu oraz mają siły na dalej i więcej w podróży przez work-life balance.